MADUTIS PRIVATUMO POLITIKA

Privatumo politika reglamentuoja elektroninės parduotuvės madutis.eu ir kliento pagrindinius asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ir saugojimo principus bei tvarką.

MADUTIS gerbia Jūsų privatumą ir laikosi griežtų klientų informacijos apsaugos taisyklių ir užtikrina, kad Jūsų asmeninė informacija būtų tvarkoma atsakingai.

INFORMACIJA, KURI RENKAMA.

Vardas, pavardė.
Kontaktinė informacija, įskaitant el.pašto adresą.
Demografinė informacija, tokia kaip pašto kodas, IP.

Kita informacija reikalinga klientų apklausoms / pasiūlymams / užsakymams vykdyti

Mes renkame informaciją apie Jus, kai paliekate savo atsiliepimus ir papildomai, kai perkate produktus ir paslaugas iš mūsų internetinės parduotuvės.

Elektroninio pašto adresai ir telefono numeriai naudojami tvarkant užsakymus, pristatant prekes, gaunant informaciją ir kai reikia tiesiogiai susisiekti dėl užsakymų ar užklausų, pateiktų mūsų tinklalapyje.

Jei pokalbio metu pateiksite asmens duomenų, pavyzdžiui savo vardą, pavardę, adresą, telefono numerį ar kitų duomenų, mes juos naudosime tam, kad galėtume išnagrinėti Jūsų klausimą, suteikti Jums reikiamą informaciją, atsakyti į Jūsų klausimus, išspręsti Jūsų prašymus ar reikalavimus. Teisinis asmens duomenų tvarkymo pagrindas – mūsų teisinės pareigos nagrinėti ir atsakyti į Jūsų užklausas vykdymas.

MADUTIS renka informaciją apie klientus internetu, siekdama pagerinti savo internetinę patirtį, tobulinti ir palaikyti svetainės turinį, rinkodaros ir reklamos tikslais.

Kliento Asmens duomenys renkami ir tvarkomi šiais tikslais:

a) elektroninės prekybos tikslu. Tvarkomi šie Asmens duomenys: vardas, pavardė, gyvenamoji vieta (adresas), pirkimų istorija (pirktų prekių rūšys, išleistų pinigų sumos);

b) elektroninių užklausų administravimo tikslu. Tvarkomi šie Asmens duomenys: elektroninio pašto adresas, pavardė, telefono numeris, vardas;

c) telefoninių pokalbių metu sprendžiant iš sutarčių kylančias pretenzijas ir ginčus, užtikrinant ir gerinant aptarnavimo kokybę. Tvarkomi šie Asmens duomenys: telefono numeris, vardas, pavardė.

MADUTIS vykdant savo veiklą naudojasi kitų įmonių servisais:

1. Google, privatumo politika: https://policies.google.com/privacy?hl=lt&gl=lt

2. Prestashop, privatumo politika: https://www.prestashop.com/en/privacy-policy

3. Interneto vizija, privatumo politika: https://sutartys.iv.lt/preview/privatumo_politika.php

4. Venipak, privatumo politika: https://www.venipak.lt/duomenu-tvarkymo-nuostatos-naujiena/

SLAPUKAI

Slapukas (angl. cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete.

Ši priemonė taip pat leidžia kaupti, analizuoti bei prisiminti informaciją apie tai kuo jūs domitės, kam jūs teikiate pirmenybę.

Mes naudojame internetinio srauto slapukus, jog galėtume matyti kokius puslapius vartotojas lanko. Tai padeda internetinio srauto duomenų analizei atlikti bei pagerinti naršymo kokybę internetiniame puslapyje, atsižvelgiant į vartotojų elgseną. Šią informaciją mes naudojame tik statistinės analizės tikslais.

Slapukai leidžia Jus atpažinti kaip ankstesnį svetainės lankytoją, tokiu būdu pritaikyti turinį konkrečiai Jums.

Informuojame, kad tam tikri techniniai Jūsų apsilankymo svetinėje duomenys (IP adresas, slapukai, techninė Jūsų naudojamos naršyklės informacija, kita su naršyklės veikla ir naršymu svetainėje susijusi informacija) naršymo svetainėje statistikos, analizės ir susijusiais tikslais gali būti perduoti ar padaryti prieinamais tiek Europos ekonominėje erdvėje, tiek ir už jos ribų veikiantiems subjektams (pvz., mums naudojantis Google Analytics paslauga, toks subjektas yra Jungtinėse Amerikos Valstijose veikianti bendrovė). Primename, kad ne EEE valstybėse asmens duomenims gali būti taikoma mažesnė apsauga nei EEE valstybėse, tačiau mes kruopščiai vertinsime sąlygas, kuriomis tokie Jūsų duomenys bus vėliau tvarkomi ir saugomi po perdavimo aukščiau minėtiems subjektams.

KLIENTO TEISĖS

Savo asmens duomenų atžvilgiu Jūs turite šias teises:

susipažinti su savo asmens duomenimis ir su tuo, kaip jie yra tvarkomi;

reikalauti ištaisyti, ištrinti savo asmens duomenis duomenis arba apriboti savo asmens duomenų tvarkymą, kai asmens duomenys tvarkomi nesilaikant teisės aktų reikalavimų ar kai yra kitas teisinis pagrindas;

reikalauti perkelti savo asmens duomenis kitam duomenų valdytojui;

nesutikti su Jūsų asmens duomenų tvarkymu, jei jie tvarkomi teisėto intereso pagrindu, išskyrus atvejus, kai yra teisėtų priežasčių tokiam tvarkymui arba siekiant pareikšti, vykdyti ar apginti teisinius reikalavimus;

bet kuriuo metu atšaukti duotą sutikimą savo asmens duomenų tvarkymui.

Jei Jums kyla kokių nors su šia Politika susijusių klausimų ar turėtumėte kokių nors prašymų, susijusių su Jūsų asmens duomenų tvarkymu, galite susisiekti su mumis: madutis.eu@gmail.com, telefonu +370 6 999 8852

Tais atvejais, kai manote, kad Jūsų asmens duomenys yra tvarkomi neteisėtai ar yra pažeidžiamos Jūsų teisės, susijusios su duomenų tvarkymu, turite teisę kreiptis į Valstybine asmens duomenų apsaugos inspekciją (daugiau informacijos rasite adresu www.ada.lt) ir dėl to pateikti skundą.

Mūsų, kaip duomenų valdytojo, rekvizitai:

UAB VITAGRA

Juridinio asmens kodas: 124580096

Buveinės adresas: Meistrų g. 12, Vilnius, Lietuvos Respublika

MADUTIS bet kada atnaujinti šią politiką. MADUTIS informuos Lankytojus apie atnaujinimus, svetainėje pateikdama naują Politikos variantą kartu su atliktų korekcijų datomis. Lankytojai supranta, kad, tęsdami naudojimąsi Interneto svetaine po padarytų Politikos atnaujinimų, jie sutinka su atliktais pakeitimais.

Ši Politika yra taikoma nuo 2018 m. gegužės 25 d.