1. Bendrosios nuostatos
 2. Šios prekių pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau „Taisyklės“) yra šalims privalomas teisinis dokumentas, kuriame nustatomos Pirkėjo ir Pardavėjo teisės bei pareigos, prekių įsigijimo bei apmokėjimo už jas sąlygos, prekių pristatymo ir grąžinimo tvarka, šalių atsakomybė bei kitos su prekių pirkimu – pardavimu elektroninėje parduotuvėje madutis.eu  susijusios nuostatos.
 3. Pirkėjas, pateikdamas užsakymą patvirtina, kad sutinka su šiomis Taisyklėmis.
 4. Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas elektroninėje parduotuvėje suformavęs prekių krepšelį, pasirinkęs pristatymo ir atsiskaitymo būdą ir susipažinęs su Taisyklėmis, paspaudžia mygtuką “Apmokėti”.

 Pirkėjo teisės ir įsipareigojimai

 1. Pirkėjas įsipareigoja sumokėti Pardavėjui sutartą sumą už užsakytas prekes, ir jas priimti.
 2. Atsiskaitymo formoje pateikti pilną, išsamią ir teisingą informaciją. Jeigu atsiskaitymo formoje Pirkėjas pateikia netikslius, melagingus ar klaidinančius duomenis, madutis.eu  turi teisę anuliuoti Pirkėjo registraciją ir ištrinti duomenis.
 3. Pasikeitus Pirkėjo duomenims, pateiktiems pirkimo formoje, Pirkėjas privalo nedelsiant informuoti Pardavėją.
 4. Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių pirkimo – pardavimo sutarties, laikantis Prekių Grąžinimo taisyklėse išdėstytų nuostatų.
 5. Pirkėjas, pateikdamas užsakymą elektroninėje parduotuvėje madutis.eu  sutinka su šiomis pirkimo – pardavimo Taisyklėmis ir įsipareigoja jų ir nustatytų LR teisės aktų.

Pardavėjo teisės ir įsipareigojimai

 1. Pardavėjas įsipareigoja sudaryti visas sąlygas Pirkėjui tinkamai naudotis elektroninės parduotuvės madutis.eu   teikiamomis paslaugomis.
 2. Pardavėjas įsipareigoja gerbti Pirkėjo privatumo teisę į Pirkėjo priklausančią asmeninę informaciją, nurodytą pirkimo formoje ir neperleisi jos tretiesiems asmenims.
 3. Pardavėjas įsipareigoja pristatyti Pirkėjo užsakytas prekes Pirkėjo nurodytu adresu.
 4. Pardavėjas, susidarius svarbioms aplinkybėms, gali laikinai arba iš viso nutraukti elektroninės parduotuvės veiklą apie tai iš anksto nepranešęs Pirkėjui.
 5. Pardavėjas gali vienašališkai pakeisti šių Taisyklių sąlygas.
 6. Jei Pirkėjas po šių sąlygų pasikeitimų naudojasi madutis.eu   teikiamomis paslaugomis, laikoma, kad Pirkėjas sutiko su Taisyklių pakeitimu.

Prekių užsakymas, kainos, apmokėjimas, terminai

 1. Elektroninėje parduotuvėje Pirkėjas internetu gali pirkti 7 dienas per savaitę, 24 val. per parą.
 2. lt el. parduotuvėje rasite prekių, kurios jau yra pagamintos ir gali būti siunčiamos iš karto. Pasirinkę norimas prekes įkelkite jas į prekių krepšelį ir apmokėkite. Prekės išsiunčiamos ne vėliau kaip po 5 darbo dienų po apmokėjimo gavimo (žiūrėti pristatymo sąlygas).
 3. Jeigu neradote Jums tinkančios prekės arba reikiamų konkretaus prekės modelio matmenų, rašykite mums į facebook arba Instagram profilius.  Individualūs užsakymai, po suderinimo su klientu ir apmokėjimo, pagaminami per 3-4 savaites.
 4. Apmokėjus užsakymą kiekvienas pirkėjas gauna elektroninį laišką su užsakymo informacija.
 5. Visos prekių kainos elektroninėje parduotuvėje nurodytos eurais.
 6. Bendra užsakymo suma skaičiuojama pagal faktiškai nupirktas prekes, t.y. pakeitus užsakymą arba grąžinus prekes – galutinė užsakymo suma atitinkamai perskaičiuojama. Grąžinant mokėjimą atitinkamai perskaičiuojamos visos pritaikytos nuolaidos ir pristatymo sąlygos.

Prekių pristatymas

 1. Pirkėjas įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą.
 2. Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, jei Pirkėjas prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.
 3. Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pristatymo terminų nesilaikymą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pristatytos arba pristatomos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.
 4. Pirkėjas privalo nedelsiant informuoti Pardavėją, jeigu siunta gaunama pažeistoje pakuotėje, jeigu siuntoje gautos neužsakytos prekės arba netinkamas jų kiekis, nepilna prekės komplektacija.
 5. Pirkėjas privalo el. Paštu madutis.eu@gmail.com pateikti Pardavėjui pažeisto siuntinio ir(arba) prekės (-ių) nuotraukas.

Prekių grąžinimas

 1. Jeigu Jūsų netenkina įsigytos prekės, susisiekite su mumis, nurodydami užsakymo datą, numerį, prekės modelį ir konkrečią priežastį el. paštu:   madutis.eu@gmail.com
 2. Atsakysime Jums  per 5 darbo dienas nuo el. laiško gavimo.
 3. Keičiamos arba grąžinamos prekės turi atitikti šiuos kriterijus:
  • Prekės nebuvo naudojamos;
  • Prekės nebuvo sugadintos;
  • Kiekviena grąžinama prekė yra originalioje ir nepažeistoje pakuotėje;
  • Nuo prekių nebuvo nuimtos originalios etiketės;
  • Grąžinamos prekės yra pilnos komplektacijos ir išlaikiusios savo prekinę išvaizdą;
  • Prekė nebuvo skalbta.

DĖMESIO! Individualių užsakymų grąžinimas negalimas. Kadangi spalvos, dizainas raštai ir dydžiai derinami individualiai .

 1. Keičiamų ar grąžinamų prekių siuntimo/pristatymo išlaidas apmoka pirkėjas. Grąžinama tik už prekę sumokėta pinigų suma. Siuntimo išlaidos neapmokamos.
 2. Pinigai už grąžintą prekę grąžinami per 14 kalendorines dienas po to, kai prekė yra gauta, patikrinama, kad ji yra tinkamos būklės.
 3. Pilnos keitimo ir grąžinimo sąlygos nurodomos čia: https://madutis.eu/keitimas-grazinimas

Iškilus klausimams prašome kreiptis: el. paštu madutis.eu@gmail.com